FAQs

Американская программа льготной покупки продуктов

Що це за програма food stamps (талони на харчування),яку обговорюють в офісі президента?
Американская программа льготной покупки продуктов (официально англ. Supplemental Nutrition Assistance Program “Программа помощи в дополнительном питании”, сокр. SNAP), известная как программа выдачи продуктовых талонов (англ. food stamps в переводе талоны на продукты) — одна из федеральных программ помощи жителям Соединённых Штатов Америки, не имеющим доходов или имеющим низкие доходы. Внедрена с помощью дебетовых пластиковых карточек, обращающимися в системе электронного перевода пособий установленных государством. Для получения помощи домохозяйства должны соответствовать определённым критериям, прежде всего по уровню доходов, то есть помощь по этой программе является сугубо адресной (англ. means-tested – с проверкой уровня доходов и имеющихся у семьи средств к существованию).
Такую дебетовую карточку можно использовать только на продукты,на нее гражданину выделяется определенная государством сумма. В основу программы положен следующий принцип: граждане, получавшие государственное пособие и приобретавшие на него еду, получали от государства дополнительную субсидию в размере 50 % затрат на еду, которая, в свою очередь, могла быть использована для приобретения дополнительных продуктов. Главной целью программы льготной покупки продуктов является обеспечение питанием малообеспеченных граждан. Однако, как показала практика, некоторые семьи, получающие продовольственные талоны, не стали меньше тратить на приобретение продуктов — большая часть денег, сэкономленных за счёт обмена талонов на продукты, расходуются ими на другие цели.
Как и в любой системе безвозмездного распределения денег, имеются случаи коррупции и мошенничества. Граждане, участвующие в программе, начинают скрывать свои дополнительные доходы, чтобы по-прежнему получать государственную помощь. Несмотря на запрет обмена продовольственных талонов на наличные деньги, получатели талонов часто вступают в сговор с продавцами и продают им талоны с дисконтом, например 1000грн талон продается за 500грн. Это выгодно и получателю талонов — он получает не продукты, а живые деньги, и продавцу — он получает из бюджета в качестве компенсации полную стоимость талона. Результатом является существенная криминализация сферы обращения талонов на питание. Какие условия использования этой программы будут в Украине покажет время.

Залишити відповідь

Зверніться до будь-якого акредитованого центру сертифікації ключів і надайте заповнену реєстраційну форму, ваші паспортні дані та  реєстраційний номер облікової картки платника податків.Повний перелік таких центрів — за посиланням.

Електронний ключ до підпису радимо зберігати на змінному носії (наприклад, на флешці).

Якщо ви звернетесь до Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби, Міністерства внутрішніх справ України, Приватбанку ви зможете отримати кваліфікований електронний підпис безкоштовно. Інші надавачі довірчих послуг оформлюють електронний підпис відповідно до власних тарифів. 

Строк дії кваліфікованого електронного підпису складає 1-2 роки. Щоб продовжити його використання, ви можете просто поновити строк дії онлайн через веб-сайт надавача. 

Залишити відповідь

Скористайтесь сервісом Мінюсту

Залишити відповідь

Інформацію безкоштовно по правовій допомозі можна знайти у наступних соціальних мережах:

Facebook

Телеграм

Іnstagram

Youtube

Або ж відвідати офіційний сайт Мінюсту

Залишити відповідь

Тарифы популярных мобильных операторов

Название мобильного оператораКоличество тарифных пакетов PEOPLEnet (Пиплнет)

4Vodafone (МТС Украина)

14ТриМоб (3Mob, Утел)

5lifecell (Лайф селл)

43Интертелеком Украина (InterTelecom)

5Киевстар (Kyivstar)

11

Залишити відповідь

Дивіться програми для освоєння сматфонів та цифрової грамотності:

«Дія: цифрова освіта» ,«Відкритий Університет Майдану» , «Будуй своє» , онлайн-курси від Google

Залишити відповідь

 Куди і як подати необхідні документи для отримання субсидії, де дізнатися про стан її призначення або перерахунку.
Відвідування відповідних органів влади займає багато часу, викликає додаткові складнощі, особливо для людей з інвалідністю, громадян похилого віку або тих, які виховують маленьких дітей.
Їм у пригоді стане система державних електронних послуг iGov (https://igov.org.ua), яка впроваджується за підтримки Херсонської обласної державної адміністрації. За допомогою цього Інтернет-порталу можна не тільки перевірити інформацію про стан нарахування субсидії (для цього необхідно перейти за посиланням: https://igov.org.ua/service/21/general та виконати прості інструкції), але й подати документи для її оформлення (https://igov.org.ua/service/654/general).

Залишити відповідь

для моніторингу відомостей  на предмет чинних судових рішень, винесених що до контрагента, порушених проти нього проваджень і оцінки їх потенційного впливу на майбутні відносини,перегляд  ухвал, винесених що до особи у кримінальних провадженнях, огляд історії підприємств

Єдиний державний реєстр судових рішень 

-для забезпечення надання доступу до публічної інформації у формі відкритих даних та передбачає доступ до інформації органів влади з можливістю її наступного використання

Портал відкритих даних

-WEB-платформа, яка дозволяє отримати повну і актуальну інформацію про будь-яке підприємство України за кодом ЄДРПОУ, назвою, кінцевими бенефіціарами чи П.І.Б керівника. Також користувачам є доступна інформація відносно статусу платника ПДВ, наявності заборгованостей за податками, дані про проведення перевірок на підприємстві та аналітична інформація відносно використання публічних коштів, статистика ЗЕД і аналітика фінансової діяльності підприємства.

«CONTRAGENT» на платній основі

-аналітичний сервіс для ділової розвідки та перевірки контрагентів. Розробниками заявлено про формування інформацію із 50 публічних державних реєстрів України, що дозволяє сформувати найповніше досьє про компанію,дозволяє отримати інформацію про тендери, в яких підприємство брало учать та інформацію відносно ЗЕД. Окремо варто виділити аналіз ринків – можливість сформувати ТОП компаній за видами діяльності, регіоном та фінансовими результатами

YOUCONTROL-має безкоштовні та платні послуги

сервіс  дозволяє перевірити дані будь-якої юридичної особи та відстежувати зміни по необмеженій кількості контрагентів завдяки функції моніторингу. Окремим блоком реалізовано можливість перегляду зв’язків підприємства по керівнику з іншими юридичними особами – як з діючими, так і ліквідованими чи збанкрутілими

«ВІЗІРІС»-на платній основі

-Сервіс призначений для оперативного отримання інформації про будь-яку організацію чи підприємство України. Його зручність полягає в тому, що взаємодія з платформою відбувається через знайомі месенджери – Viber, Skype, Telegram чи Facebook.

«OPENDATABOT» -на платній основі,Опендатабот разом Трансперенсі Інтернешнл Україна розробляють безкоштовний інструмент для аналізу судової практики у сфері публічних закупівель. Дані з Єдиного державного реєстру судових рішень будуть інтегровані з інструментами DOZORRO 

Залишити відповідь

Міністерство фінансів України вперше відкрило дані всіх місцевих бюджетів.

Як пише «Слово і Діло», вони оприлюднені на державному порталі openbudget.gov.ua. Тут можливо знайти показники по смт.Лазурне-за посиланням

Залишити відповідь

Скористайтесь безкоштовною послугою рубрики Ваші запитання-наші відповіді

         
    

Залишити відповідь